Dodaj do ulubionych

Witamy na stronach eREKRUTER IT

Kim jesteśmy

HEJ! To My, ludzie z eREKRUTER IT! Jesteśmy niewielkim zespołem rekruterów, ale dzięki naszej energii oraz współpracy z międzynarodowymi klientami, rośniemy w siłę. Pracujemy z firmami, które sprawdzamy pod względem pracy zespołów z którymi możesz współpracować bez obaw i czuć się doceniony.

Z sukcesami zajmujemy się rekrutacjami na specjalistyczne stanowiska IT. Doskonale znamy realia i specyfikację branży, posiadamy znajomość technologi, w które muszą wpasować się w poszukiwani kandydaci.

Mamy za sobą dziesiątki przeprowadzonych rekrutacji na stanowiska (lead, senior, regular, mid junior) takie jak: Front-End Developer, .NET Developer, Java Developer, Android Developer, iOS Developer, C++ Developer, Tester Automatyczny, Tester Manualny, QA Engineer, FullStack, Project Manager, Analityk, Dyrektor IT, Administrator sieci, SEO, DevOps, PKI itp.

 

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

docker (2)  internet (15)  frontend (3)  telekomunikacja (14)  js (3)  dotnet (3)  java (3)  Developer (5)  it (8)  wsparcie (4)  front-end (3)  programowanie (15)  Warszawa (3)  developer (9)  Poznań (5)  angular (3)  Kraków (4)  informatyka (15) 
2013 © eREKRUTER IT