Dodaj do ulubionych

Mamy 15 ofert pracy:

Java Developer

Kraków

Wynagrodzenie (do negocjacji): 10 000 - 18000 PLN + VAT (B2B) 8 000 - 14500 PLN (UoP)

więcej

Junior Front-End Developer

Kraków

Zakres odpowiedzialności to przede wszystkim praca nad interfejsem dużego i ciekawego systemu w podejściu RWD. Praca w metodologii Scrum.

więcej

Release Manager

Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie pracować w zespole odpowiedzialnym za projektowanie i wdrażanie aplikacji w środowisku IT

więcej

Service Desk Consultant

Warszawa

- zapewnienie I i II linii wsparcia IT dla naszych Klientów, - rejestracja, prowadzenie i nadzorowanie zgłoszeń w systemie obsługi,

więcej

Mid/Senior Unity Developer

Poznań

Potrzebujemy kogoś, kto pasjonuje się kodowaniem i wie, czym jest czysty kod. Twoim priorytetem będzie tworzenie i wdrażanie architektury kodu oraz znajdowanie kreatywnych rozwiązań dla wysokiej jakości oprogramowania.

więcej

Specjalista QA

Poznań

Zapraszamy do długofalowej współpracy w zakresie technologii internetowych i backendu pisanego w .NET. Dołącz do nas, razem z nami wpłyń na nowe projekty lidera w branży transportu morskiego. :)

więcej
Strona 2 z 3

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

front-end (3)  frontend (3)  Warszawa (3)  internet (15)  js (3)  dotnet (3)  Developer (5)  telekomunikacja (14)  java (3)  it (8)  developer (9)  Kraków (4)  programowanie (15)  Poznań (5)  wsparcie (4)  informatyka (15)  angular (3)  docker (2) 
2013 © eREKRUTER IT