Front-End (React) Developer

Oferta pracy od eREKRUTER IT
  • Polska, Zdalnie
  • Cv złożone

100% zdalnie

Widełki: 130 - 160zł/h netto na B2B + VAT

(możliwa umowa o pracę)

Projekt:

(Platform Public Transport)

Budujemy nowy system komunikacji operacyjnej w krytycznym dla bezpieczeństwa środowisku kolejowym.

Wyposażenie użytkownika końcowego składa się z terminala z ekranem dotykowym z interfejsem opartym na nowoczesnej technologii (react)

Backend został zaprojektowany jako serwer aplikacji zintegrowany ze środowiskiem Kubernetes. W przypadku komunikacji głosowej terminale użytkowników końcowych są integrowane z istniejącym IMS za pomocą SIP, a określone funkcje kolejowe (np. trasowanie połączeń) są wdrażane przy użyciu odpowiedniego serwera aplikacji.

Technologie: ReactJS, TypeScript, RxJS, Kubernetes, Web Service, Microfrontends (Lerna), Keycloak, Jenkins

Opis stanowiska:

  • Praca nad rozwojem naszej powłoki aplikacji i powiązanych mikrofrontendów.
  • Przejęcie odpowiedzialność za wszystkie fazy cyklu życia oprogramowania, od inżynierii, projektowania, wdrażania, po testowanie (testy jednostkowe) i konserwację.
  • Wspieraj i kieruj zespołem swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Współpraca z naszymi międzynarodowymi zespołami projektowymi i developerskimi.
  • Opracowanie symulatora na potrzeby testowania cech projektu (osobny microfrontend/aplikacja dla testerów)

Wymagania do pracy:

  • +4 lat doświadczenia jako Frontend developer.
  • Bardzo dobre doświadczenie z React i TypeScript.
  • Bardzo dobra znajomość architektury oprogramowania frontendowego i programowania reaktywnego.
  • Doświadczenie w responsywnym projektowaniu.
  • Doświadczenie z narzędziami programistycznymi, takimi jak Git
  • Otwartość na pracę w zespole Scrum na dużą skalę
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Na plus:

  • Doświadczenie z Python, WebRTC, Cassandra ,RabbitMQ, Kubernetes i OpenStack, SIP i IMS (IP Multimedia Subsystem).
  • J. niemiecki.
  • Chęć wyjazdu do centrali (Wiedeń) na ramp-up.

Oferujemy:

  • Pracę 100% zdalną,
  • Pakiet medyczny Luxmed,
  • Sprzęt do pracy, laptop, monitor zewnętrzny, szczegóły co do sprzętu przekażemy przy omówieniu warunków współpracy,
  • Umowa na stałe, UoP lub B2B.