Front-End Developer

Oferta pracy od eREKRUTER IT
  • Warszawa lub zdalnie, mazowieckie

Wynagrodzenie: 12 000 - 19 000 netto na B2B + VAT - plus premie

 Na potrzeby Centrali i Aptek stworzyliśmy autorski system oparty o technologię Single Page Application, wykonany w całości w Angularze (wersja aktualnie 13).

Aplikacja wykorzystywana jest do codziennej pracy w biznesie. Na chwilę obecną jest to kilkadziesiąt modułów biznesowych. Całość komunikuje się z wieloma REST API poprzez centralną szynę danych i wykorzystuje technologię JWT do autoryzacji. System współpracuje także ze Microsoft Azure (dostęp do Sharepoint i Microsoft Graph).

Praca będzie więc polegać na wytwarzaniu nowych modułów i modyfikacji istniejących już funkcjonalności. W ramach pracy będzie też wymagane rozwiązywanie błędów istniejących aplikacji (HotFix) i wsparcie dla biznesu przy wprowadzaniu. Kładziemy duży nacisk na optymalizację kodu i wydajność. Na aplikacji pracuje równocześnie do 4000 użytkowników.

Opis stanowiska:

  • rozwijać i utrzymać moduły aplikacyjne naszego głównego produktu wspierającego pracę,
  • projektować i implementować nowe rozwiązania,
  • brać udział w Proof Of Concept nowych technologii,
  • aktywnie uczestniczyć w code review i tworzeniu dokumentacji.

Wymagamy:

  • bardzo dobrej znajomości  Angular 4+ (aktualnie mamy 13), JavaScript (ES6+), TypeScript, HTML5, CSS3, SASS, RxJS, Material Design,
  • bardzo dobrej znajomości Webpack oraz Sass/SCSS/Flex,
  • kreatywności i wyczucia estetyki,
  • doświadczenia w projektowaniu Responsive Web Design,
  • pracy z systemem kontroli wersji GIT,
  • umiejętności pisania czytelnego kodu oraz dbałości o szczegóły.

Na plus:

  • Mile widziana praktyczna znajomość narzędzi: GIT, GitLab, OpenAPI, ESLint, Sentry, Prettier, Figma, Jest, Storybook, Postman,
  • Mile widziane zmysł estetyczny i znajomość dobrych praktyk UI/UX.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego (zindywidualizowany plan szkoleniowy),
  • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje,
  • nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji,
  • wsparcie jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne,
  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty,
  • udział w akcjach CSR (np. akcje charytatywne).

Zapraszamy do aplikowania, chętnie się spotkamy i przekażemy więcej szczegółów:-)