Software Engineer (C++, C#)

Oferta pracy od eREKRUTER IT
  • Zdalnie lub Wrocław, Polska
Miejsce pracy: Wrocław lub Kraków, możliwość 100% pracy zdalnej.

💸 Wynagrodzenie:
120zł/h netto na B2B  + VAT

Projekt:

Rozwijanie oprogramowania do zarządzania systemami wideo (S-VMX prześlę na maila) dla klientów z branży kolejowej (systemy pokładowe).

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Planowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności dla systemów zarządzania monitoringiem video (VMS),
  • Naprawa błędów dla istniejących funkcjonalności,
  • Review kodu, testowanie (jednostkowe, integracyjne) oraz przestrzeganie definicji akceptacji (DoD).

Czego potrzebujesz, żeby sprawdzić się w tej roli?

  • przynajmniej 2-3 lata zawodowego doświadczenia z C++,
  • dobra znajomość biblioteki standardowej, wraz ze standardami C++11-C++17,
  • doświadczenie w pracy z bazami danych SQL,
  • dobra znajomość programowania sieciowego,
  • przynajmniej roczne doświadczenie z programowaniem w języku C# na platformie .Net (może być hobbistyczne),
  • dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim oraz polskim (zarówno w piśmie jak i mowie),
  • doświadczenie w pracy w technikach zwinnych (Scrum, Kanban),

Mile widziane:

- wiedza z zakresu strumieniowania video, audio oraz ich kodeków,
- znajomość ASP .Net Core + Entity Framework,
- doświadczenie w testowaniu jednostkowym (Google Test, XUnit),
- doświadczenie w pracy z protokołami ONVIF, RTSP oraz RTP.

Na co możesz u nas liczyć?

- międzynarodowe projekty,
- przestrzeń do rozwoju zawodowego oraz zgrany zespół,
- przyjazną oraz nieformalną atmosferę pracy (brak dress code oraz brak open space),
- umowę o pracę lub kontrakt B2B,
- prywatną opiekę zdrowotną dla Ciebie i rodziny,
- kartę Multisport,
- elastyczne godziny pracy (start: 7:00 a 10:00).

Zapraszamy do aplikowania, chętnie się spotkamy i porozmawiamy o możliwościach współpracy :)