PHP Developer

Oferta pracy od eREKRUTER IT
  • Białystok lub 100% zdalnie, podlaskie
  • Cv złożone

Miejsce pracy: 100% zdalnie lub Białystok

Widełki: 14 000 - 20 000 netto na B2B + VAT

Opis projektu:

Jeden z największych e-commerce’ów w Polsce. Setki tysięcy produktów, dziesiątki tysięcy zamówień dziennie, aby wydajnie obsłużyć taką skalę, oprócz samych sklepów, potrzebnych jest wiele różnych aplikacji wewnętrznych i automatów. Pracując z nami pomożesz je rozwijać lub będziesz Tworzyć nowe.

Twoje zadania:

- tworzenie nowych i rozwijanie istniejących funkcjonalności, integracji, modułów i optymalizacja mechanizmów naszych systemów,
- współpraca z administratorami przy wdrożeniach i utrzymaniu systemów,
- dzielenie się wiedzą oraz wykonywanie Code Review dla innych członków zespołu.

Dołącz do nas jeśli:

- masz analityczny umysł z chęcią rozwoju,
- masz doświadczenie w przeprowadzaniu Code Review,
- znasz PHP na 4-tkę z plusem,
- znasz MySQL/MariaDB na 4-kę,
- znasz JS na 4-kę,
- znasz GIT’a na 4-kę,
- znasz CSS na 3-kę wystarczy (szukamy raczej backendowców).

Benefity:

- przyjazna, koleżeńska atmosfera w dziale (to na pierwszym miejscu!),
- prywatna opiekę medyczna,
- dopłaty do karnetów sportowych,
- elastyczny czas pracy,
- super biuro (szukaj: “glosel biuro” - pisali o nas), ale szukamy też osób, które będą pracowały zdalnie,

* nie mamy owocowych czwartków, ale mamy “tureckie” piątki. :-)

Zapraszamy na spotkanie :)