Java Developer

Oferta pracy od eREKRUTER IT
  • Warszawa lub 100% zdalnie, mazowieckie
  • Cv złożone
Możliwa praca stacjonarna z Warszawy
Widełki: 100-120zł/h netto na B2B + VAT

Współpracujemy z różnymi klientami. Wśród nich są duże międzynarodowe korporacje, instytucje publiczne, ale także małe firmy i start-upy. Rozwijamy i wdrażamy własne produkty. Preferujemy pracę w małych zespołach SCRUM'owych, ponieważ, zgodnie z metodologią Agile, jest ona bardziej efektywna.

Opis stanowiska:

  • samodzielne wytwarzanie oprogramowania w porozumieniu z analitykiem i liderem technicznym,
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu, m.in. w ramach cyklicznych spotkań Scrum.
  • Wraz z poznawaniem nowych technologii i wzrostem kompetencji, dajemy możliwość przejmowania coraz szerszej odpowiedzialności za obszar projektowania i architektury rozwiązań.

Oczekujemy:

  • co najmniej 3-letniego doświadczenia programistycznego w komercyjnych projektach realizowanych w kilkuosobowym zespole,
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w Java,
  • znajomość frameworku Spring / Spring Boot,
  • znajomość React lub Angular,
  • ukończenie wyższej uczelni informatycznej w Warszawie (PW, UW, PJATK) lub innym dużym ośrodku akademickim,
  • umiejętność samoorganizacji pracy i znajomość Scrum,
  • umiejętność realistycznego szacowania pracochłonności zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenia w obszarze DevOps (Jenkins, konteneryzacja, Kubernetes),
  • znajomość Drools lub Activity.

Oferujemy:

  • możliwość pracy 100% zdalnej,
  • długofalową, partnerską współpracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • udział w licznych wydarzeniach firmowych,
  • firmowy telefon, laptop i dodatkowy monitor,
  • benefity (opieka zdrowotna, Multisport),
  • uroki kameralnej, świeżo wyremontowanej siedziby (dobra kawa, piłkarzyki, ogród itp.),
  • wynagrodzenie 80-120 zł netto za godzinę (umowa B2B).

Zapraszamy do aplikowania :-)