Mid + .NET Developer

Oferta pracy od eREKRUTER IT
  • Zdalnie 100%, mazowieckie
  • Cv złożone

Miejsce pracy: 100% zdalnie
Wynagrodzenie: 100 - 115zł/h netto na B2B + VAT

Projekt:

System do zarządzania podróżami biznesowymi, integracje z dostawcami usług rezerwacji lotniczych (m.in. Lufthansa, Air France), hotelowych (booking.com, Expedia), transportu kolejowego, wypożyczalni samochodów.

Zespól: QA: 5 osób  Developerzy: 14 osób  Analitycy: 4 osoby  Customer support: 2 osoby

Obowiązki:
- Projektowanie i tworzenie oprogramowania przy użyciu technologii .NET Core 3.
- Przeprowadzanie Code Review.
- Tworzenie dokumentacji technicznej.
- Współpraca z Development Team.
- Współpraca z QA Team.

Wymagania techniczne:
- Minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu oprogramowania przy
użyciu technologii Microsoft .NET, w tym korzystania z platformy .NET Core.
- Zaawansowana znajomość .NET i C#.
- Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL Server).
- Znajomość Linq to Entities i Entity Feamework.
- Dbałość o tworzenie przejrzystego i wydajnego kodu.
- Znajomość GIT.

Mile widziane:
- Doświadczenie w tworzeniu i korzystaniu z Web Services, zwłaszcza REST Web Services.
- Praktyczne doświadczenie w pisaniu Unit Tests.
- Znajomość NUnit.
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych.
- Doświadczenie z ASP .NET Web Api.
- Znajomość i wykorzystanie Powershell.

Wymagania dodatkowe:
- Język angielski – dobra znajomość w mowie i piśmie.
- Komunikatywność.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Dobra organizacja czasu pracy i terminowość.
- Zaangażowanie w powierzone zadania.
- Koncentracja na szczegółach.
- Odpowiedzialność za dostarczone rozwiązania.

Proces rekrutacji:
1 spotkanie online lub bezpośrednio: rozmowa techniczna + omówienie warunków umowy. Następnie decyzja.

Oferujemy:

  • Pracę 100% zdalną lub stacjonarną Warszawa lub Białystok,
  • Pakiet medyczny Luxmed,
  • Sprzęt do pracy, laptop, monitor zewnętrzny, szczegóły co do sprzętu przekażemy przy omówieniu warunków współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prośba o przesłanie CV dodatkowo podając oczekiwania finansowe na B2B oraz dostępność do podjęcia nowej pracy.