Senior Software Engineer (C++, C#)

Oferta pracy od eREKRUTER IT
  • Zdalnie lub Kraków lub Wrocław, Polska
  • Cv złożone

Miejsce pracy: Wrocław lub Kraków lub 100% zdalnie.

Wynagrodzenie:

14 000 netto na UoP

120zł/h netto na B2B

Projekt:

Rozwijanie oprogramowania do zarządzania systemami wideo dla klientów z branży kolejowej (systemy pokładowe).

Zadania:

- planowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności dla systemów zarządzania monitoringiem video (VMS),

- naprawa błędów dla istniejących funkcjonalności,

- review kodu, testowanie (jednostkowe, integracyjne) oraz przestrzeganie definicji akceptacji (DoD),

- zarządzanie zespołem kilku programistów.

Wymagania:

- min. 5 lat doświadczenia z C++,

- dobra znajomość biblioteki standardowej wraz ze standardami C++11-C++17,

- doświadczenie w pracy z bazami danych SQL,

 -dobra znajomość programowania sieciowego,

- co najmniej rok doświadczenia z programowaniem w języku C# na platformie .Net (może być hobbystyczne),

- dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim oraz polskim (zarówno w piśmie jak i mowie),

- doświadczenie w pracy w technikach zwinnych (Scrum, Kanban),

- doświadczenie w pracy na platformie Windows.

Mile widziane:

- wiedza z zakresu strumieniowania video, audio oraz ich kodeków,

- znajomość ASP .Net Core + Entity Framework,

- doświadczenie w testowaniu jednostkowym (Google Test, XUnit),

- doświadczenie w pracy z protokołami ONVIF, RTSP oraz RTP.

Na co możesz u nas liczyć?

- międzynarodowe projekty,

- przestrzeń do rozwoju zawodowego oraz zgrany zespół,

- przyjazną oraz nieformalną atmosferę pracy (brak dress code oraz brak open space),

- umowę o pracę lub kontrakt B2B,

- prywatną opiekę zdrowotną dla Ciebie i rodziny,

- kartę Multisport,

- elastyczne godziny pracy (zaczynasz pomiędzy 7:00 a 10:00).

📬 Aplikuj wysyłając CV na adres e-mail: kalina.ilczuk(at)erekruterit.pl i podając oczekiwania finansowe oraz dostępność do podjęcia nowej pracy bądź poprzez ofertę :-)