FullStack Developer

Oferta pracy od eREKRUTER IT
  • Warszawa, mazowieckie
  • Cv złożone

Miejsce pracy: Warszawa, al. Jerozolimskie

Wynagrodzenie: 10 000 - 16 000 brutto na UoP (możliwa praca na B2B)

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współuczestniczyć w projektowaniu, implementacji, uruchamianiu, testowaniu oraz dokumentowaniu oprogramowania z obszaru bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Planowany zakres obowiązków:

- udział w projektach związanych z wytwarzaniem oprogramowania i urządzeń,

- udział w planowaniu architektury i funkcjonalności oprogramowania,

- implementacja oprogramowania wraz z interfejsem użytkownika,

- uruchamianie i debugowanie implementowanego oprogramowania,

- testowanie tworzonych modułów,

- współpraca z kierownikiem, architektem systemu i zespołami realizującymi projekt – programistami HDL, C++, aplikacji i konstruktorami elektroniki.

Wymagania:

- umiejętność programowania w językach JAVA, JavaScript, SQL, HTML, CSS.

- zdolność dopasowania się do istniejących standardów tworzenia kodu oraz specyficznego środowiska tworzenia oprogramowania,

- umiejętność implementacji komponentów które będą ściśle związane z innymi elementami systemu,

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

technicznej i wykorzystywanie jej podczas implementacji oprogramowania.

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość języków skryptowych (bash, lua, python, perl),

- znajomość GNU Make, SVN,

- umiejętność przygotowywania dokumentacji w języku LaTeX,

- znajomość zagadnień z zakresu baz danych,

- znajomość zagadnień z zakresu protokołów sieciowych,

- znajomość rozwiązań z zakresu konteneryzacji aplikacji.

Oferujemy:

- uczestnictwo w realizacji nietypowych, innowacyjnych projektów,

- możliwość wszechstronnego rozwoju,

- pracę w zespole profesjonalistów,

- przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

- prywatną opiekę medyczną,

- stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub możliwość współpracy w innej

formie – zleceń, umowy b2b itp.

*Wyślij swoje CV na adres: kalina.ilczuk(at)erekruterit.pl dodatkowo podając oczekiwania finansowe na B2B lub brutto na UoP oraz dostępność do podjęcia nowej pracy lub aplikuj poprzez stronę oferty (-: