.NET/ Web Developer x2

Oferta pracy od eREKRUTER IT
  • Rzeszów, ..., podkarpackie
  • Cv złożone

Miejsce pracy: Rzeszów lub 100% zdalnie
Wynagrodzenie: 10 000 - 15 000 netto na B2B + VAT, 8 000 - 13 000 brutto na UoP

Poszukujemy Mid i Senior Developerów od stron internetowych, którzy pomogą nam w dostarczaniu wysoce skalowalnych, hostowanych w chmurze aplikacji internetowych.

Wymagania:

  • Znajomość języków/technologii: C#, JavaScript, TypeScript, HTML i CSS (ale nie zniechęcaj się, jeśli nie jesteś absolutnym ekspertem we wszystkich!).
  • Oczekujemy również, że będziesz mieć sensowne doświadczenie w projektowaniu oprogramowania oraz czuł się komfortowo z DI, TDD/BDD.
  • J. angielski - komunikatywny.
Nasze projekty:
  • Skład zespołu: PM + BA + 2-5 Devs
  • Back-end: C#/.NET Core, Azure (Functions, Durable Functions, Azure SQL, CosmosDB, Storage, Azure Search, AD, Azure App Configuration, Key Vault itd.)
  • Front-end: React
  • Azure DevOps (Pipelines)
  • Source Control: Git (GitHub)
  • Metodyki: Agile / Kanban / Scrum (w zależności od specyfiki projektu)
  • Wyzwania: Każdy członek zespołu ma wpływ na osteteczny wygląd produktu; zespoły są małe więc jest duża szansa że każdy prędzej czy później będzie miał szanse na nauczenie się czegoś nowego.
Obowiązki:
    • Współpraca w małych zespołach projektowych (PM, BA, Tech lead + 1-5 developerów),
  • Odpowiedzialność za wykonane zadania programistyczne, dostarczanie ich na czas oraz zgodnie z ustaleniami,
  • Przekazanie opracowanych projektów użytkowników do testów akceptacyjnych,
  • Udział w projektowaniu i planowaniu technicznym,
  • Ocena nowych technologii oraz wzorców,
  • Pomoc w przeprowadzaniu wywiadów z potencjalnymi kandydatami do zespołu
Oferujemy:
  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych,
    • Dla osób skupionych na węższych specjalizacjach (np. security, front end, devops) tworzone są Skill Centers, można więc swobodnie rozwijać się w kierunku który nas szczególnie interesuje,
    • Dostęp do regularnych szkoleń wewnętrznych i możliwość z korzystania ze szkoleń zewnętrznych, finansowanych przez nas,
  • Elastyczne formy współpracy: kontrakt B2B lub umowa o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia, długoterminową współpracę,
  • Pracę zdalną z możliwością korzystania z nowoczesnego biura przy ul. Baczyńskiego w Rzeszowie,
  • Standardowe godziny pracy: 9:30 - 17:30, z niemal nieograniczoną elastycznością ,
  • Wyposażone stanowisko pracy.
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia: 10-15K zł netto miesięcznie na kontrakcie B2B lub 8-13K zł brutto miesięcznie na UoP.
  • Indywidualny Pakiet Złoty Kompleksowy prywatnej opieki medycznej LUXMED.

📩 Aplikacje proszę wysłać na adres e-mail: magdalena.moczulska(at)erekruterit.pl podając oczekiwania finansowe na B2B lub brutto na UoP oraz dostępność do podjęcia nowej pracy.

Proces rekrutacyjny:
  1. Prześlij swoje CV wraz z ważnymi linkami do Twojej pracy (Stack Overflow, GitHub itp.) Prześlemy Ci krótki test :-)
  2. Zadzwonimy do Ciebie, żeby krótko (10-15 min) porozmawiać o przesłanych informacjach, dowiedzieć się czegoś więcej o Twoich zainteresowaniach, doświadczeniu i podejściu do pracy.
  3. Nastęnie, zaprosimy Cię na pełną, dwugodzinną rozmowę kwalifikacyjną, składającą się z 3 części w tym m.in. praktyczny test techniczny. Ofertę pracy otrzymasz od nas nawet jeszcze w trakcie rozmowy; przeważnie nie zwlekamy z tym dłużej niż jeden dzień.