Dodaj do ulubionych

Oferty pracy

Administrator DevOps

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Praca zdalna, po pandemii w biurze w centrum Warszawy

Widełki: 125-130 pln netto/h na B2B

Metodyka: Agile, Jira, Confluence

Wymagania: biegły j. angielski, Python, linux, Git, Bash, Ubuntu, CI/CD, Bitbuctket, Nexus, Artefactory, gradle, Teamscale

Praca w międzynarodowym projekcie dla grupy banków polegająca na przygotowaniu kompletnego środowiska AWS pod development projektów grupy. Zakresem prac jest ustalenie, wdrożenie, utrzymanie i rozwój standardów platformy AWS pod kątem procesów developmentu (CI/CD, inne automatyzacje).

CO NAS WYRÓŻNIA:

  • Praca z najnowszymi technologiami,

  • Zarząd firmy to wyjątkowi eksperci z obszaru Development, Technology, Big Data, więc rozumieją Twoje potrzeby i doświadczenia,

  • Płaska struktura – decyzje podejmujemy błyskawicznie,

  • Masz realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią!

TWOJE ZADANIA:

  • Automatyzacja procesów budowania aplikacji i ich wydań (CI/DC).

  • Konfiguracja i utrzymywanie kontenerów aplikacji oraz ich warstwy orkiestracji (Kubernetes)

  • Konfiguracja usług na platformie AWS

  • Wdrażanie wymagań bezpieczeństwa dla utrzymywanych środowisk (szyfrowanie, uwierzytelnianie, firewal

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Biegły j. angielski,

  • Znajomość języków skryptowych (Python, bash albo inne)

  • Znajomość systemów operacyjnych (Ubuntu, macOS, Linux) oraz sieci

  • Znajomość narzędzi CI/CD (GIT/Bitbucket, Nexus, Artefactory, gradle, Teamscale)

  • Znajomość platform do virtualizacji i konteneryzacji (preferowania wiedza w środowisku AWS – EKS, EC

📩JAK APLIKOWAĆ?

  • Wyślij CV na adres: kalina.ilczuk(at)erekruterit.pl i podaj oczekiwania finansowe netto/h na B2B oraz dostępność do podjęcia nowej pracy.

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

administracja (2)  Docker (2)  apache (2)  Developer (26)  it (28)  AR (2)  Hibernate (2)  Confluence (3)  css3 (2)  git (6)  Salesforce (2)  Java Enterprise Frameworks (2)  Android (2)  Solution Architect (2)  sql (2)  blockchain (2)  Rest (2)  node (3)  Legacy (2)  AOP (2)  json (2)  CI/CD / GIT (3)  scss (6)  PostgreSQL (7)  Polska (23)  tomcat (2)  python (2)  programista (4)  rekrutacja (7)  telekomunikacja (37)  Linux (4)  Jira (3)  php (2)  Rzeszów (3)  rails (2)  Warszawa | Białystok (2)  JEE Framework: SpringBoot GUI: Angular 6.0 (2)  XML (2)  javascript (10)  JavaScript (13)  VR (2)  Redis (4)  hive (2)  hadoop (2)  Spring Core (2)  bash (2)  MySQL (2)  agile (3)  programowanie (64)  CSS (2)  fullstack (3)  Spring (2)  ios (3)  ES6 (5)  rest (2)  PHP (2)  Agile (3)  Ruby (2)  Swagger CD/CI Maven (2)  Jenkins (4)  html (11)  docker (5)  wdrożenia (2)  SOAP (2)  SQL (5)  react.js (3)  Gitlab (4)  Pardot (2)  developer (39)  programmer (3)  C# (4)  project manager (4)  Spring Data (2)  Rest API (2)  Java (8)  IT (4)  Kubernetes (4)  java (4)  Bootstrap [mile widziane] DB: Oracle Integracja REST (2)  ISO 2700 (2)  JMS (2)  Ansible (6)  android (4)  angular (6)  js (17)  informatyka (49)  Bitcoin (2)  pm (2)  SCRUM (7)  Terragrunt (4)  html5 (3)  Spring Boot (2)  Typescript (2)  DevOps (2)  Git (5)  internet (46)  Terraform (4)  MongoDB (7)  biuro (2)  wsparcie (9)  Kraków (12)  ElasticSearch (4)  Warszawa (19)  ESB (2)  Jenkins Programowanie (2)  symfony (2)  frontend (21)  Solution Manager (2)  zdalnie (2)  front-end (14)  Jboss (2)  AWS (10)  Unity (3)  Kotlin (3)  golang (3)  CRM (2)  ISO 9001 (2)  financial business domain (2)  PlayDigital (2)  Spark (2)  kafka (7)  typescript (3)  react (14)  node.js (2)  REST (4)  Python (3)  css (7)  Zdalnie (14)  aws (5)  redux (11)  kierownik (2)  swift (3)