Dodaj do ulubionych

Oferty pracy

Java Back-End Developer

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa, zdalnie do odwołania

Wynagrodzenie: 110 - 130 zł/h netto na B2B

Poszukujemy Java Back-End Developerów do nowo tworzonego zespołu sektora bankowego w Warszawie. Praca przy projektowaniu i implementacji aplikacji (głównie elementów back-end) w oparciu o architekturę mikroserwisową. Przygotowanie modelu danych aplikacji oraz projektowanie rozwiązań integracyjnych.

Wymagania:

Java, SQL, Git, Spring, Hibernate, REST, Docker, PostgreSQL, Linux, AWS, biegła znajomość j.angielskiego.

Metodyka:

Agile, Jira, Confluence, Reasonable coverage, API testing, TDD, 70% coverage, Spock.

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji (głównie elementów back-end) w oparciu o architekturę mikroserwisową,

  • Przygotowanie modelu danych aplikacji,

  • Projektowanie rozwiązań integracyjnych,

  • Praca m.in. w technologii Java i Spring Boot.

Jak aplikować?

  • Wyślij CV w j.ang. na adres: kalina.ilczuk(at)erekruterit.pl

  • Podaj oczekiwania finansowe netto/h na B2B i dostępność do podjęcia nowej pracy.

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

Docker (2)  biuro (2)  ios (3)  Rzeszów (3)  Warszawa | Białystok (2)  Spring Data (2)  Spark (2)  agile (3)  python (2)  angular (6)  hive (2)  php (2)  Zdalnie (14)  DevOps (2)  sql (2)  golang (3)  react.js (3)  git (6)  CI/CD / GIT (3)  ES6 (5)  Bootstrap [mile widziane] DB: Oracle Integracja REST (2)  Ansible (6)  SQL (5)  MongoDB (7)  scss (6)  SOAP (2)  node.js (2)  Linux (4)  Kraków (12)  Jira (3)  swift (3)  css3 (2)  AWS (10)  Solution Manager (2)  fullstack (3)  Solution Architect (2)  Rest API (2)  PlayDigital (2)  Ruby (2)  js (17)  Polska (23)  AOP (2)  CSS (2)  Android (2)  JMS (2)  SCRUM (7)  Salesforce (2)  Jboss (2)  wsparcie (9)  Terraform (4)  javascript (10)  telekomunikacja (37)  Spring Boot (2)  redux (11)  Python (3)  Gitlab (4)  Kubernetes (4)  Unity (3)  apache (2)  kafka (7)  programista (4)  pm (2)  json (2)  CRM (2)  MySQL (2)  ISO 9001 (2)  front-end (14)  bash (2)  Hibernate (2)  Swagger CD/CI Maven (2)  html5 (3)  C# (4)  JavaScript (13)  ISO 2700 (2)  css (7)  programmer (3)  informatyka (49)  Typescript (2)  typescript (3)  react (14)  Java Enterprise Frameworks (2)  rails (2)  rest (2)  frontend (21)  tomcat (2)  financial business domain (2)  REST (4)  Pardot (2)  Confluence (3)  Jenkins (4)  Warszawa (19)  zdalnie (2)  Agile (3)  docker (5)  Git (5)  kierownik (2)  VR (2)  PHP (2)  rekrutacja (7)  Java (8)  html (11)  Legacy (2)  java (4)  android (4)  node (3)  administracja (2)  project manager (4)  Spring Core (2)  XML (2)  IT (4)  blockchain (2)  Terragrunt (4)  Rest (2)  Spring (2)  wdrożenia (2)  ElasticSearch (4)  PostgreSQL (7)  AR (2)  symfony (2)  aws (5)  internet (46)  JEE Framework: SpringBoot GUI: Angular 6.0 (2)  Bitcoin (2)  Kotlin (3)  programowanie (64)  hadoop (2)  Jenkins Programowanie (2)  Developer (26)  ESB (2)  it (28)  Redis (4)  developer (39)