Dodaj do ulubionych

Oferty pracy

Big Data Engineer

Zdalnie, Polska

POSZUKUJEMY BIG DATA ENGINEER :-)

Miejsce pracy:
Praca zdalna, mile widziane odwiedziny Zespołu w Warszawie (1 raz w miesiącu)

Widełki: 130-150 pln/h netto na B2B

Budowana data lake dla grupy banków na skalę europejską. Zakresem prac jest budowa interface realtimeowych i batchowych do systemów architektury banku (m.in. CRM, ryzyko, tradingow). Praca w zespole międzynarodowym.

Metodyka: Agile, Jira, Confluence

Wymagania: biegły j. angielski, Spark, Python, hadoop, hive, bash, git, bitbucket

Co nas wyróżnia:

  • Praca z najnowszymi technologiami,

  • Zarząd firmy to wyjątkowi eksperci z obszaru Development, Technology, Big Data, więc rozumieją Twoje potrzeby i doświadczenia,

  • Płaska struktura – decyzje podejmujemy błyskawicznie,

  • Masz realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią!

TWOJE ZADANIA:

  • Budowa innowacyjnego systemu do optymalizacji działań marketingowych,

  • Rozwój i utrzymanie ekosystemu rozwiązań Big Data na potrzeby klienta,

  • Projektowanie, budowanie i utrzymanie złożonych przepływów danych,

  • Projektowanie i rozwijanie wysokowydajnych narzędzi przetwarzających dane.

CZEGO OCZEKUJEMY:

- Biegły j. angielski,

- Doświadczenie z technologiami Big Data (Spark, Hive),

- Znajomość systemów operacyjnych(Linux) oraz sposobów zarządzania systemem plików,

- Znajomość języków skryptowych (Python, bash albo inne),

- Znajomość narzędzi wersjonowania (GIT/Bitbucket),

- Znajomość platform do virtualizacji i konteneryzacji (preferowania wiedza w środowisku AWS – EC2, S3.

📩 JAK APLIKOWAĆ:

  • Wyślij CV w j.ang. na adres: kalina.ilczuk(at)erekruterit.pl

  • podaj oczekiwania finansowe netto/h na B2B oraz dostępność do podjęcia nowej pracy.

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

wsparcie (9)  Git (5)  redux (11)  node (3)  Bootstrap [mile widziane] DB: Oracle Integracja REST (2)  MongoDB (7)  Terragrunt (4)  symfony (2)  agile (3)  SQL (5)  python (2)  Polska (23)  CRM (2)  Kraków (12)  Hibernate (2)  docker (5)  internet (46)  json (2)  Rzeszów (3)  html (11)  bash (2)  Solution Manager (2)  tomcat (2)  apache (2)  REST (4)  Jenkins Programowanie (2)  Kubernetes (4)  Spring Core (2)  Swagger CD/CI Maven (2)  rest (2)  pm (2)  ISO 2700 (2)  Developer (26)  VR (2)  kierownik (2)  css (7)  JavaScript (13)  SOAP (2)  Spring Data (2)  Linux (4)  Python (3)  MySQL (2)  hadoop (2)  Legacy (2)  informatyka (49)  telekomunikacja (37)  PHP (2)  react (14)  Agile (3)  zdalnie (2)  biuro (2)  CI/CD / GIT (3)  Kotlin (3)  IT (4)  JMS (2)  node.js (2)  sql (2)  js (17)  programmer (3)  AOP (2)  Ansible (6)  Solution Architect (2)  kafka (7)  Jboss (2)  hive (2)  SCRUM (7)  it (28)  java (4)  Jira (3)  Confluence (3)  Rest API (2)  Pardot (2)  swift (3)  rails (2)  ElasticSearch (4)  scss (6)  front-end (14)  Spark (2)  AR (2)  Java (8)  Warszawa (19)  Terraform (4)  XML (2)  programowanie (64)  git (6)  css3 (2)  typescript (3)  CSS (2)  frontend (21)  Docker (2)  Spring Boot (2)  Warszawa | Białystok (2)  Ruby (2)  PlayDigital (2)  fullstack (3)  ISO 9001 (2)  financial business domain (2)  Jenkins (4)  ios (3)  ESB (2)  html5 (3)  Rest (2)  rekrutacja (7)  ES6 (5)  Unity (3)  Spring (2)  PostgreSQL (7)  Gitlab (4)  JEE Framework: SpringBoot GUI: Angular 6.0 (2)  developer (39)  blockchain (2)  Java Enterprise Frameworks (2)  Salesforce (2)  Android (2)  php (2)  react.js (3)  Zdalnie (14)  wdrożenia (2)  Bitcoin (2)  DevOps (2)  AWS (10)  administracja (2)  aws (5)  Redis (4)  golang (3)  programista (4)  project manager (4)  android (4)  angular (6)  Typescript (2)  C# (4)  javascript (10)