Dodaj do ulubionych

Oferty pracy

powrót do listy ofert dodana: 24 listopada 2020

Mid/Senior WebMethods Developer

Warszawa, mazowieckie

Poszukiwani Mid/Senior #WebMethods Developer 😊

📍Miejsce pracy: do odwołania zdalnie, docelowo Warszawa

Cześć! Poszukujemy 5 WebMethods Developerów do zespołu bankowego :-)

Praca w międzynarodowym zespole dla grupy banków (14 krajów) polegająca na migracji istniejącej platformy integracyjnej webMethods do AWS a następnie integracja poszczególnych krajów grupy w oparciu o udostępnianie funkcjonalności platformy integracyjnej poprzez mikrousługi.

Wynagrodzenie: 120 - 150 zł/h netto na B2B + VAT

  • Biegły j. angielski.
  • WebMethods, java, REST, SOAP, JMS, json, XML, AWS, ESB, Legacy, financial business domain.

Metodyka: Agile, Jira, Confluence.

Zadania:

 - Integrowanie nowoczesnych aplikacji budowanych w chmurze AWS z platformą integracyjną WebMethods,

 - Doświadczenie w tworzeniu i integracji rozwiązań opartych o technologię WebMethods.

📩 Aplikacje w j.ang. proszę wysłać na adres e-mail: magdalena.moczulska(at)erekruterit.pl podając oczekiwania finansowe na B2B (1h) oraz dostępność do podjęcia nowej pracy.

Lub aplikuj przez stronę:)

Proces rekrutacji zostanie przeprowadzony zdalnie :)

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

Spring (2)  vue (2)  Agile (3)  frontend (10)  bash (2)  git (2)  developer (19)  AR (2)  Android (3)  react (6)  Warszawa (18)  C# (2)  Java (2)  MongoDB (2)  JavaScript (8)  biuro (2)  VR (2)  Unity (3)  Rzeszów (3)  REST (3)  js (10)  Solution Manager (2)  rails (2)  css (4)  vuejs (2)  Jira (3)  angular (4)  it (14)  pm (2)  Docker (2)  Confluence (3)  Python (3)  telekomunikacja (25)  SOAP (2)  golang (3)  Developer (20)  informatyka (34)  AWS (7)  java (3)  PlayDigital (2)  hive (2)  Zdalnie (2)  scss (4)  SQL (3)  Legacy (2)  ES6 (6)  Solution Architect (2)  Ruby (2)  Git (4)  Polska (19)  Linux (3)  project manager (2)  Hibernate (2)  json (2)  Bitcoin (2)  ESB (2)  front-end (10)  programowanie (38)  Kraków (4)  PHP (2)  JMS (2)  programista (2)  financial business domain (2)  hadoop (2)  XML (2)  Rest API (2)  SCRUM (8)  Spark (2)  PostgreSQL (3)  blockchain (2)  html (10)  wsparcie (5)  administrator (2)  Kotlin (3)  internet (32)  redux (9)