Dodaj do ulubionych

Oferty pracy

powrót do listy ofert dodana: 24 listopada 2020

Poszukiwani Big Data Inżynierowie :)

Warszawa, mazowieckie

Poszukiwani Big Data Inżynierowie 😊

Cześć! Poszukujemy 3 osób do zespołu bankowego :-)

📍Miejsce pracy: do odwołania zdalnie, docelowo Warszawa

Wynagrodzenie: 130 - 150 zł/h netto na B2B + VAT

Budowana data lake dla grupy banków (14 krajów). Zakresem prac jest budowa interface
realtimeowych i batchowych do systemów architektury banku (m.in. CRM, ryzyko, tradingow). Praca
w zespole międzynarodowym, 5 osobowy zespół konsultantów z ramienia polskiego squad.
Projektowanie, budowanie, utrzymanie i rozwój:
- rozwój i utrzymanie ekosystemu rozwiązań Big Data,
- złożonych przepływów danych,
- wysokowydajnych narzędzi przetwarzających dane

Opis stanowiska:

- Projektowanie, budowanie i utrzymanie złożonych przepływów danych,

- Rozwój i utrzymanie ekosystemu rozwiązań Big Data,

- Projektowanie i rozwijanie wysokowydajnych narzędzi przetwarzających dane.

*Spark, Python, hadoop, hive, bash, git, bitbucket

Metodyka: Agile, Jira, Confluence

Wymagania:

  • Biegły j. angielski,
  • Doświadczenie z technologiami Big Data (Spark, Hive) oraz innymi technologiami wykorzystywanymi przy projekcie,
  • Znajomość systemów operacyjnych(Linux) oraz sposobów zarządzania systemem plików.
  • Znajomość języków skryptowych (Python, bash albo inne).
  • Znajomość narzędzi wersjonowania (GIT/Bitbucket).
  • Znajomość platform do virtualizacji i konteneryzacji (preferowania wiedza w środowisku AWS – EC2, S3.

📩 Aplikacje w j.ang. proszę wysłać na adres e-mail: magdalena.moczulska(at)erekruterit.pl podając oczekiwania finansowe na B2B (1h) oraz dostępność do podjęcia nowej pracy.

Lub aplikuj przez stronę:)

Proces rekrutacji zostanie przeprowadzony zdalnie :)

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

js (10)  project manager (2)  Android (3)  json (2)  REST (3)  Jira (3)  hadoop (2)  JMS (2)  AR (2)  XML (2)  Rest API (2)  JavaScript (8)  Confluence (3)  it (14)  vue (2)  informatyka (34)  administrator (2)  biuro (2)  Spring (2)  MongoDB (2)  git (2)  Hibernate (2)  Solution Manager (2)  Warszawa (18)  PlayDigital (2)  programista (2)  Solution Architect (2)  redux (9)  SQL (3)  java (3)  Developer (20)  frontend (10)  Legacy (2)  vuejs (2)  Python (3)  PostgreSQL (3)  css (4)  rails (2)  financial business domain (2)  ES6 (6)  front-end (10)  pm (2)  SCRUM (8)  Bitcoin (2)  Git (4)  telekomunikacja (25)  Linux (3)  Java (2)  bash (2)  Docker (2)  PHP (2)  Agile (3)  ESB (2)  scss (4)  Zdalnie (2)  C# (2)  wsparcie (5)  angular (4)  Unity (3)  programowanie (38)  golang (3)  Kotlin (3)  VR (2)  developer (19)  AWS (7)  SOAP (2)  Polska (19)  Ruby (2)  blockchain (2)  Kraków (4)  Spark (2)  hive (2)  internet (32)  react (6)  html (10)  Rzeszów (3)