Dodaj do ulubionych

Oferty pracy

Mid/Senior PHP Developer! :)

Warszawa, mazowieckie

Wynagrodzenie: 10 000 - 15 000 netto na B2B + VAT - możliwa praca na UoP

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Tadeusza Borowskiego lub praca w biurze w Mikołowie (Śląsk)

Jesteśmy platformą SaaS obejmującą obszary realizacji, transportu i magazynowania dla handlu elektronicznego i handlu detalicznego. Jesteśmy organizacją zorientowaną na produkty, a nasze wewnętrzne zespoły inżynieryjne koncentrują się na tworzeniu systemów zdolnych do rozwiązania trudnego obszaru.

Mamy  w tym momencie dwa zespoły pracujące w oparciu o SCRUM, budujemy trzeci. Każdy zespół ma swojego lidera, za przygotowanie zadań odpowiada Product Owner, prace koordynowane będą przez Scrum Mastera (TBH)

Twoje obowiązki:

  • Twórz i rozszerzaj nasze usługi platformy,
  • Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie solidnej platformy API,
  • Możliwość wniesienia własnych pomysłów do dalszego rozwijania się,
  • Zidentyfikuj i prototypuj najlepsze praktyki w zakresie backend engineer

Tech stack:

Docker, PHP7, Symfony, Nginx, AMQP (RabbitMQ), MongoDB, MySQL, Git, Redis, Angular, AWS, Kubernetes

Wysoce pożądane:

  • Kilkuletnie doświadczenie z PHP,
  • Doświadczenie we wdrożeniach mikrousług opartych o systemy REST i Queuing,
  • Znajomość protokołu HTTP,
  • Doświadczenie w git,
  • Znajomość warstw trwałości, najlepiej MongoDB lub MySQL,
  • J. angielski B2.

Na plus:

+ Doświadczenie w Javascript (znajomość Typescript na plus),

+ Doświadczenie z bazami danych nosql, np. MongoDB,

+ Doświadczenie z architekturą microservice.

Oferujemy:

  • Wysoce zmotywowany, rozwijający się zespół,
  • Wynagrodzenie: 10 000 - 15 000 netto na B2B lub brutto na UoP,
  • Płatne urlopy i chorobowe przy B2B i UoP takie same,
  • Elastyczne godziny pracy. (Pracujemy 8h/d - 8-19)
  • Praca w ambitnym środowisku z silnym naciskiem na rozwój osobisty i otwartą komunikację,
  • Sprzęt do pracy.
📩 Jak aplikować:

  • Prześlij CV
  • Podaj oczekiwania finansowe na B2B lub UoP oraz dostępność do podjęcia nowej pracy

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

C# (4)  Koszalin (2)  MongoDB (2)  angular (5)  informatyka (35)  Symfony (2)  Kubernetes (3)  programowanie (35)  it (13)  internet (32)  frontend (5)  react (3)  telekomunikacja (25)  Developer (19)  admin (3)  developer (12)  docker (3)  wsparcie (12)  qa (2)  administracja (4)  Kierownik projektu (3)  dotnet (5)  javascript (2)  java (3)  Docker (3)  Unity (2)  .net (2)  administrator (3)  Polska (4)  Rzeszów (5)  Ansible (2)  Analityk (2)  oprogramowanie (3)  PM (3)  Tester (2)  Angular (3)  DevOps (3)  Selenium (2)  Business Analyst (2)  Redis (2)  js (6)  Testowanie (2)  git (4)  PHP7 (2)  Warszawa (18)  Project Manager (3)  front-end (5)  Test (2)  Poznań (9)  test (2)