Dodaj do ulubionych

Oferty pracy

Mid/Senior Web Developer x2

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów (obecnie praca zdalna 100% do odwołania)
Wynagrodzenie: 10 000 - 15 000 netto na B2B + VAT, 7 000 - 11 000 netto na UoP

Początkowo szukamy dwóch min/senior Developerów od stron internetowych, którzy pomogą nam w dostarczaniu wysoce skalowalnych, hostowanych w chmurze aplikacji internetowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w technologiach: C#, JavaScript, TypeScript, HTML i CSS (ale nie zniechęcaj się, jeśli nie jesteś absolutnym ekspertem we wszystkich!).
  • Oczekujemy również, że będziesz mieć duże doświadczenie w projektowaniu oprogramowania oraz będziesz miał doświadczenie z DI, TDD/BDD.

    Większość projektów mamy w: .NET Core w backend i Angular lub React+TypeScript w frontend. Hostujemy wszystko na platformie Azure. Używamy metod programowania zwinnego w szczególności Scrum i Kanban.
  • J. angielski - komunikatywny.

    Obowiązki:
  • Współpraca w małych zespołach projektowych,
  • Odpowiedzialność za wykonane zadania programistyczne, dostarczanie ich na czas oraz zgodnie z ustaleniami,
  • Przekazanie opracowanych projektów użytkowników do testów akceptacyjnych,
  • Udział w projektowaniu i planowaniu technicznym,
  • Ocena nowych technologii oraz wzorców,
  • Pomoc w przeprowadzaniu wywiadów z potencjalnymi kandydatami do zespołu:)

OFERUJEMY:

  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach z dostępem do najnowszych wzorców technicznych i biznesowych,
  • Elastyczne formy współpracy: kontrakt B2B lub umowa o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia, długoterminową współpracę,
  • Pracę w godzinach: 9:30 - 17:30,
  • Pracę w nowoczesnym biurze na ul. Baczyńskiego,
  • Wyposażone stanowisko pracy.

Znajdź pracę dla siebie:

Kategorie ofert

internet (15)  angular (3)  developer (9)  Warszawa (3)  Developer (5)  front-end (3)  Poznań (5)  Kraków (4)  java (3)  dotnet (3)  informatyka (15)  it (8)  frontend (3)  programowanie (15)  js (3)  docker (2)  wsparcie (4)  telekomunikacja (14)